Blachodachówka SPEKTRUM

Blachodachówka Spektrum - idealna do szybkiego i taniego pokrycia dachu domu lub budynku. Blachodachówki sprawdzają się zarówno w przypadku budynków nowych jak i remontowanych.

Pokrycie dachowe z blachy powlekanej dzięki dużej ilości dostępnych kolorów gwarantuje nietuzinkowy wygląd i wiele lat użytkowania. Właśnie te wszystkie zalety sprawiają, że blachodachówki to jeden z najczęściej wybieranych materiałów na dachy.


Blachodachówka HORYZONT

Blachodachówka Horyzont – lekka, ekonomiczna idealna do pokrycia dachu domu lub budynku. Blachodachówki sprawdzają się zarówno w przypadku budynków nowych jak i remontowanych.

Wysoki standard w niższej cenie dzięki stali warstwowo pokrytej kilkoma powłokami zabezpieczającymi, co gwarantuje kilkudziesięcioletnią żywotność dachu.


Dachówka stalowa PANORAMA

PANORAMA to kompletne poszycie dachowe dla każdego domu. Modułowość elementów - zarówno arkuszy dachówki, jak również obróbek – dachówki krawędziowej oraz gąsiora – to prosty transport i łatwy montaż na dachu.

Modułowe elementy to również minimalizacja cięcia i odpadu materiału. Dachówka stalowa PANORAMA składa się łatwo i wymaga lżejszej konstrukcji niż tradycyjne pokrycia, gwarantując jednocześnie ekskluzywny wygląd połaci dachowej.


Panel dachowy ELEGANT

To produkt łączący tradycje z nowoczesnością. Pokrycie dachowe na rąbek stojący to rozwiązanie stosowane od lat w budownictwie.

Doskonale wygląda na budynkach współczesnej architektury, obiektach remontowanych oraz bardzo dobrze sprawdza się przy renowacji obiektów zabytkowych. To świetne rozwiązanie przy tworzeniu podbitki przy okapie.


Blachy trapezowe

Blacha trapezowa to doskonały materiał do krycia dachów. W ofercie BALEX METAL znajdą Państwo wiele rodzajów blach trapezowych o różnych profilach.

Profile trapezowe dostepne w RONDO są zróżnicowane ze względu na potrzeby klientów końcowych. Ciekawym rozwiązaniem dla budynków inwentarskich jest blacha trapezowa z powłoką antyskropleniową DR!PSTOP.