INFORMACJA W ZWIĄZKU Z OBECNĄ SYTUACJĄ NA ŚWIECIE - KORONAWIRUS.

Uprzejmie informujemy, że firma RONDO z najwyższą starannością dba o zdrowie pracowników i klientów. Dlatego uprzejmie prosimy o stosowanie się do niniejszych wskazówek.

1. Witamy się uśmiechem, a NIE DŁONIĄ.

2. Prosimy zachować odstęp 1,5 metra od wszystkich osób w siedzibie firmy.

3. Jeżeli to możliwe, najpierw zadzwoń do nas z zapytaniem, a my poinformujemy Ciebie jak możemy bezpiecznie przeprowadzić interes.

4. Wchodź do biura SAM - nie całą ekipą.

5. Bezpieczniej będzie jeśli będziemy omawiać sprawy na zewnątrz biura w odległości od siebie 1,5 metra.

Ponieważ wiemy, że obecna sytuacja stawia każdego z nas na wysokości zadania w dbaniu o wspólne dobro - UFAMY Tobie, że zastosujesz się do niniejszych wskazówek.
Dachówka stalowa Panorama BALEX METAL

Druka - internetowa drukarnia online Śrem i PoznańDachówka stalowa panorama

To unikatowe pokrycie dachowe na polskim rynku. Dachówka stalowa Panorama to niepowtarzalny wzór zaprojektowany przez zespół Architektów i osoby planujące budowę domu, których marzeniem jest wyjątkowy i elegancki dach.

Połączenie klasycznego szablonu z nowoczesnością zaowocowało uzyskaniem lekkiej i jednocześnie wyrazistej linii pokrycia dachowego, które swą oryginalnością buduje szeroką perspektywę w otaczającej przestrzeni. Panorama to DOBRZE DOBRANY DACH, który doda siłę i piękno każdemu Domowi.Jednorazowa maseczka i rękawiczki ochronne, przyłbice i kombinezony ochronne tanio śrem