INFORMACJA W ZWIĄZKU Z OBECNĄ SYTUACJĄ NA ŚWIECIE - KORONAWIRUS.

Uprzejmie informujemy, że firma RONDO z najwyższą starannością dba o zdrowie pracowników i klientów. Dlatego uprzejmie prosimy o stosowanie się do niniejszych wskazówek.
DDM - DEZYNFEKCJA, DYSTANS, MASECZKA - to zasada, którą MUSISZ spełniać w siedzibie naszej firmy. Nie witamy się dłonią, wymagamy dystansu oraz maseczek ochronnych na twarzy.

Najpierw zadzwoń z zapytaniem i dowiedz się czy możemy Tobie pomóc. Ponieważ wiemy, że obecna sytuacja stawia każdego z nas na wysokości zadania w dbaniu o wspólne dobro - UFAMY Tobie, że zastosujesz się do niniejszych wskazówek.
Dachówka stalowa Panorama BALEX METAL
Dachówka stalowa panorama

To unikatowe pokrycie dachowe na polskim rynku. Dachówka stalowa Panorama to niepowtarzalny wzór zaprojektowany przez zespół Architektów i osoby planujące budowę domu, których marzeniem jest wyjątkowy i elegancki dach.

Połączenie klasycznego szablonu z nowoczesnością zaowocowało uzyskaniem lekkiej i jednocześnie wyrazistej linii pokrycia dachowego, które swą oryginalnością buduje szeroką perspektywę w otaczającej przestrzeni. Panorama to DOBRZE DOBRANY DACH, który doda siłę i piękno każdemu Domowi.